×

Upozorenje

JUser: :_load: Nije moguće učitavanje korisnika sa ID: 114

Muzeji su riznice kolektivnog pamćenja

  • Srijeda, 10 Veljača 2016

U petak su učenici drugih, trećih i četvrtih razreda Srednje škole Čapljina išli na izlet u Split. Iako se putovanje, zbog dužeg boravka na graničnom prijelazu, oduljilo, oko 18 sati smo sretno, u pratnji svojih razrednica stigli na odredište. U trgovačkom centru Joker  pogledali smo ljubavnu dramu Brooklyn. Nakon projekcije, uputili smo se na splitsku rivu gdje smo obišli Dioklecijanove podrume i muzeje u centru koji su zbog manifestacije Noć muzeja bili otvoreni do ponoći. Pogled nam je često letio prema velikim televizijskim ekranima gdje smo pratili rezultat neizvjesne polufinalne utakmice Europskog rukometnog prvenstva koja se igrala u Poljskoj. Iako je rezultat na kraju bio nepovoljan, nije utjecao na dobru atmosferu u autobusu. Nakon ugodno provedenog poslijepodneva na morskom zraku, u kasnim noćnim satima vratili smo se u Čapljinu.

                                                                                                                                                    Laura Moro i Nikol Matić, II.2

 

Adresa

Srednja škola Čapljina

Ul. Ruđera Boškovića 9

88 300 Čapljina

Hercegovačko-neretvanska županija

Bosna i Hercegovina

Kontakt

Tel:  +387 36 805 - 006

Fax: +387 36 807 - 506

E-mail: sscaplj@tel.net.ba