Čapljinci u Vukovaru odali počast herojima Domovinskog rata

  • Ponedjeljak, 25 Studeni 2019
Zajednička fotografija. Zajednička fotografija.

Povodom 28. obljetnice okupacije Vukovara, veliki broj Čapljinki i Čapljinaca sudjelovao je u tradicionalnoj koloni sjećanja na stradanje grada Heroja. I ove godine koloni su se pridružili i učenici Srednje škole Čapljina. Sudjelovanjem u koloni sjećanja te paljenjem svijeća i polaganjem vijenaca odali su počast svim stradalim, nestalim i ranjenim braniteljima Domovinskog rata. Autobus iz Čapljine otputovao je u nedjelju 17. studenoga u jutarnjim satima u Vukovar, a već u poslijepodnevnim satima svi iz Čapljine posjetili su spomen obilježje Ovčaru gdje su položili cvijeće i zapalili svijeće za sve žrtve. Posjetili su i muzej u Vukovarskoj bolnici, gdje su upoznati sa strahotama koje su u prostorijama bolnice proživjeli zarobljenici, ranjenici i ostali. Naše sugrađanke i sugrađani priključili su se koloni kod Vukovarske bolnice i krenuli put Memorijalnog groblja gdje su sudjelovali u programu. 

Adresa

Srednja škola Čapljina

Ul. Ruđera Boškovića 9

88 300 Čapljina

Hercegovačko-neretvanska županija

Bosna i Hercegovina

Kontakt

Tel:  +387 36 805 - 006

Fax: +387 36 807 - 506

E-mail: sscaplj@tel.net.ba