Izlet u Cenacolo

  • Četvrtak, 03 Listopad 2019
Zajednička fotografija. Zajednička fotografija.

U petak 27. rujna 2019. učenici trećih razreda opće gimnazije i ekonomske škole iz Čapljine su posjetili mušku zajednicu Cenacolo u Bijakovićima kod Međugorja. Cilj je bio probuditi svijest mladih na odupiranje bilo kakvom obliku ovisnosti. Učenici su srdačno primljeni, a zatim upoznati s radom zajednice. Imali su prigodu čuti svjedočenja dvojice ovisnika na hrvatskom jeziku, kao i dosta toga o nastanku, povijesti i strukturi zajednice. Istaknuli su koliko je zajednica promijenila život ljudi, te kako je potrebito steći radne navike i vratiti osmijeh na lice. U dvorištu zajednice Cenacolo sve odiše ručnim radom članova, stoga su učenici slobodno vrijeme iskoristili za kupnju suvenira, te su izravno pomogli radu ove zajednice. 

Adresa

Srednja škola Čapljina

Ul. Ruđera Boškovića 9

88 300 Čapljina

Hercegovačko-neretvanska županija

Bosna i Hercegovina

Kontakt

Tel:  +387 36 805 - 006

Fax: +387 36 807 - 506

E-mail: sscaplj@tel.net.ba