Raspored polaganja popravnih ispita i podjela svjedodžbi

  • %AM, %#05 %#294 %2019

Raspored popravnih ispita u jesenskom roku školske 2018./2019.godine

 

 

Predmet

Ispitivač

Dan, datum i vrijeme

Učionica

 

Hrvatski jezik - pismeni

Adrijana Rajič, prof.

2.d(4), 3.e(1)

Petak/ 16.8.2019./ 8,00 sati

7

 
 

Anela Rozić-Vrankić, prof.

2.f(1)

Petak/ 16.8.2019./ 8,00 sati

7

 
 

Hrvatski jezik - usmeni

Adrijana Rajič, prof.

Ponedjeljak/ 19.8.2019./ 8,00 sati

7

 
 

Anela Rozić-Vrankić, prof.

Ponedjeljak/

19.8.2019./ 8,00 sati

7

 
 

 

 

Matematika - pismeni

Zorica Rajič, prof.

1.b(3), 1.d(6), 2.d(2), 3.e(2), 2.a(2)

Petak/ 16.8.2019./ 11,00 sati

14

 
 

Marina Sušac, prof.

2.e(2), 3.b(3), 1.e(3), 3.h(2), 2.b(4), 4.c(2), 4.b(1)

Petak/ 16.8.2019./ 11,00 sati

11

 
   

Matematika - usmeni

Zorica Rajič, prof.

Ponedjeljak/ 19.8.2019./8,00 sati

14

 
 

Marina Sušac, prof.

Ponedjeljak/ 19.8.2019./ 8,00 sati

11

 
 

Fizika – usmeni

Željka Previšić, prof.

2.g(2)

Ponedjeljak/ 19.8.2019./ 8,00 sati

17

 
 

Engleski jezik - pismeni

Maja Katura, prof.

2.g(2), 1.d(4), 2.h(1), 2.f(1)

Petak/ 16.8.2019./ 9,30 sati

19

 
 

Maja Zovko, prof.

2d(3), 1.e(1),3.b(2),

2.a(2)

Petak/ 16.8.2019./ 9,30 sati

16

 
 

Nataša Jovanović, prof.

4.c(3), 4.b(1), 3.e(1)

Petak/ 16.8.2019./ 9,30 sati

16

 
 

Engleski jezik - usmeni

Maja Katura, prof.

Ponedjeljak/ 19.8.2019./ 8,00 sati

19

 
 

Maja Zovko, prof.

Ponedjeljak/ 19.8.2019./ 8,00 sati

16

 
 

Nataša Jovanović, prof.

Ponedjeljak/ 19.8.2019./ 8,00 sati

16

 
 

Gospodarstvo - usmeni

Valentina Spajić, prof.

3.h(1)

Ponedjeljak/ 19.8.2019./ 8,00 sati

5

 
 

Biologija s higijenom– usmeni

Martina Perić, prof.

2.d(3),

Ponedjeljak/ 19.8.2019./ 8,00 sati

5

 
 

Poznavanje robe i prehrane-usmeni

OgnjenkaJurković,prof.

1.d(1), 2.d(2), 2.e(1)

Ponedjeljak/ 19.8.2019./ 8,00 sati

5

 
 

Tehnička mehanika-pismeni

Marijana Raič, prof.

1.b(3)

Petak/ 16.8.2019./ 8,00 sati

N2

 
 

Tehnička mehanika-usmeni

Marijana Raič, prof.

Ponedjeljak/ 19.8.2019./ 8,00 sati

N2

 
 

Tehnički materijali

Dragan Krvavac, prof.

 1.b(1)

Ponedjeljak/ 19.8.2019./ 8,00 sati

N2

 
 

Računalom podržane konstrukcije

Marijana Raič, prof.

3.b(1)

Ponedjeljak/ 19.8.2019./ 9,00 sati

N2

 
 

Osnove elektrotehnike- usmeni

Dina Goluža, prof.

2.b(5), 1.a(2)

Ponedjeljak/ 19.8.2019./ 8,00 sati

24

 
 

Elektrotehnika- usmeni

Dina Goluža, prof.

3b(4)

Ponedjeljak/ 19.8.2019./ 9,00 sati

24

 
 

Tehnologija automehanike-usmeni

Dragan Krvavac, prof.

2.a(2)

Ponedjeljak/ 19.8.2019./ 8,00 sati

N2

 
 

Nacrtna geometrija i tehničko crtanje-usmeni

Dragan Krvavac, prof.

1.b(1)

Ponedjeljak/ 19.8.2019./ 8,00 sati

N2

 

 

RASPORED I POLAGANJE ZAVRŠNOG ISPITA

PREDMET

DATUM POLAGANJA

DAN POLAGANJA

VRIJEME POLAGANJA

ODJELJENJE

UČIONICA

 ISPITIVAČ I ISPITNA KOMISIJA

OBRANA ZAVRŠNOG RADA (strukovna škola)

20.kolovoza2019.godine

Utorak

8. sati

4.b

Uč. 10

Marko Goluža Marijofil Rupčić

Ankica Alilović

4.c

Uč. 4

Valentina Spajić

Silvana Čolić

Maja Goluža

Martina Kević

HRVATSKI JEZIK

(Pismeni dio ispita)

 21.kolovoza 2019.godine

Srijeda

8. sati

4.b, 4.c

Uč. 16

Šime Doko 

Marko Goluža

Valentina Spajić

Nikica Lovrić

 

3.e

Uč. 16

Adrijana Rajič

Marko Goluža

Valentina Spajić

Nikica Lovrić

STRUKOVNI SADRŽAJI (Usmeni dio ispita)

22.kolovoza 2019.godine

Četvrtak

8. sati

4.a

Uč. 24

Dina Goluža

Nikola Buljubašić

Vesna Nosić

4.b

Uč.10

Marko Goluža

Ankica Alilović

Marijofil Rupčić

4.c

Uč.4

Valentina Spajić

Silvana Čolić

Maja Goluža

Martina Kević

3.d, 3.e

Uč.5

Ognjenka Jurković

Verica Malić

Martina Perić

Šćepo Jurković

Nataša Jovanović

HRVATSKI JEZIK

(Usmeni dio ispita)

 23.kolovoza 2019.godine

Petak

8. sati

4. b, 4.c

Uč. 16

Šime Doko

Adrijana Rajič

Anela Rozić-Vrankić

PODJELA SVJEDODŽBI    - Srijeda, 28. kolovoza 2019.   u 8 sati

R.br.

Razred

Razrednik

Učionica

1.

III.e

Nikica Lović

3

2.

III.d

Martina Perić

 6

3.

IV.a

Šime Doko    

12

4.

IV.b

Marko Goluža           

8

5.

IV.c

Valentina Spajić       

4

 

 

R.br.

Razred

Razrednik

Učionica

1.

1.a,e

Anela Rozić-Vrankić        

9

2.

1.b

Ivana Jerković 

20

3.

1.d

Ognjenka Jurković        

5

4.

1.g,h

Ankica Alilović   

10

5.

2.a

Dinko Pervan 

14

6.

2.b

Nataša Jovanović

21

7.

2.d

Adrijana Rajič     

7

8.

2e,f

Mario Petrušić      

11

9.

2.g

Marijofil Rupčić    

13

10.

2.h

Maja Katura

1

11.

3.b

Marijana Raič            

16

12.

3.h

 Marijana Džeba        

2

 

 

UPISI U II. III i IV. RAZREDE   28. KOLOVOZA 2019. I  29. KOLOVOZA 2019. GODINE OD 8 DO 12 SATI

Adresa

Srednja škola Čapljina

Ul. Ruđera Boškovića 9

88 300 Čapljina

Hercegovačko-neretvanska županija

Bosna i Hercegovina

Kontakt

Tel:  +387 36 805 - 006

Fax: +387 36 807 - 506

E-mail: sscaplj@tel.net.ba