Održano darivanje krvi

  • %PM, %#06 %#666 %2019
Učenici darivaju krv Učenici darivaju krv Ča::portal

Crveni križ Čapljina i Odjel za transfuziologiju SKB Mostar organizirali su u Čapljini redovitu akciju darivanja krvi.

Akcija je održana u Srednjoj školi Čapljina. Kako nam je rečeno iz Crvenog križa Čapljina, darivanju je pristupla 31 osoba, od čega je 25 osoba dalo krv, dok ih 6 nije moglo dati krv zbog zdravstvenog stanja.

Inače, osim učenika krv su mogli darovati i građani, koji su se pridružili akciji.

Krv su darovali: Stipe Merdžan, Emanuel Filipović, Martin Raguž, Antonio Šapina, Živko Antić, Leonarda Jakiša, Ivan Dodig, Bernard Kozina, Božena Kordić, Nikola Šakota, Filip Matić, Antonio Lovrić, Ivan Marinović, Karlo Kozarić, Slavko Previšić, Igor Jović, Marko Puharić, Tin Ivanković, Martina Galić, Denis Dodig, Ivica Bule, Mirela Dodig, Lejla Avdić, Denis Prnjić i Ivica Ivanković.

 

Adresa

Srednja škola Čapljina

Ul. Ruđera Boškovića 9

88 300 Čapljina

Hercegovačko-neretvanska županija

Bosna i Hercegovina

Kontakt

Tel:  +387 36 805 - 006

Fax: +387 36 807 - 506

E-mail: sscaplj@tel.net.ba