Djelatnici škole

Djelatnici Srednje škole Čapljina u školskoj 2016./17. godini su:

 

Ravnateljica:  Željka Previšić, prof. fizike

Pomoćnica ravnateljice: Ankica Alilović, prof. poljoprivredne skupine predmeta

Pedagoginja: Dijana Jurković, mag. pedagogije

Knjižničarka: Marija Lujza Leko Bartulović

Tajnica: Anita Pavlović

Računovođa: Daria Moro

 

Nastavno osoblje:

1. Jozo Lončar - prof. hrvatskog jezika

2. Ivana Barišić - prof. hrvatskog jezika

3. Anela Rozić-Vrankić - prof. hrvatskog jezika

4. Šime Doko -  prof. hrvatskog jezika

5. Adriana Raič - prof. hrvatskog jezika

6. Nataša Jovanović  - prof. engleskog jezika

7. Maja Zovko - prof. engleskog jezika

8. Ivana Jerković - prof. engleskog jezika

9. Maja Katura - prof. engleskog jezika

10. Mirela Ćorić - prof. njemačkog jezika

11. Glorija Šimović - prof. njemačkog jezika

12. Antonija Nikolić - prof. francuskog jezika

13. Višnja Mandrapa - prof. povijesti i latinskog jezika

14. Marina Sušac - prof. matematike

15. Janja Andrić - prof. matematike

16. Magdalena Brkić - prof. matematike

17. Zorica Rajič - prof. matematike i fizike

18. Vesna Nosić - prof. biologije

19. Marina Obradović - prof. kemije

20. Martina Perić - prof. kemije

21. Ognjenka Jurković - prof. poznavanja robe

22. Ljiljana Vidić - prof. filozofije

23. Ana Falak - prof. filozofije i hrvatskog jezika

24. Lejla Krvavac - prof. psihologije

25. Marinela Vučić - prof. filozofije

26. Mario Šimović - prof. teologije

27. Monika Bule - prof. glazbene umjetnosti

28. Mirela Borovac Falak - prof. povijesti umjetnosti

29. Marina Krmek - prof. geografije

30. Alen Krvavac - prof. povijesti i zemljopisa

31. Marijana Džeba - prof. povijesti i zemljopisa

32. Stjepan Šutalo - prof. povijesti i zemljopisa

33. Nikica lovrić - prof. tjelesne i zdravstvene kulture

34. Dinko Pervan - prof. tjelesne i zdravstvene kulture

35. Mario Petrušić - prof. tjelesne i zdravstvene kulture

36. Dina Goluža - prof. informatike, računalstva i elektrotehničke skupine predmeta

37. Mario Đugum -  prof. informatike i računalstva

38. Nikola Buljubašić - prof. elektrotehničke skupine predmeta

39. Filip Turudić - prof.elektrotehničke skupine predmeta

40. Željka Previšić - prof. fizike

41. Milan Čepo - prof. strojarske skupine predmeta

42. Dragan Krvavac - prof. strojarske skupine predmeta

43. Marijana Raič - prof. strojarske skupine predmeta

44. Lidija Jovanović - prof. stojarske skupine predmeta

45. Silvana Čolić - prof. ekonomske skupine predmeta

46. Maja Falak - prof. ekonomske skupine predmeta

47. Valentina Spajić - prof. ekonomske skupine predmeta

58. Maja Goluža - prof. ekonomske skupine predmeta

59. Ankica Alilović - prof. poljoprivredne skupine predmeta

50. Marijofil Rupčić -  prof. poljoprivredne skupine predmeta

51. Marko Goluža -  prof. poljoprivredne skupine predmeta

52. Draženka Kozina -  prof. poljoprivredne skupine predmeta

53. Dragan Jakiša - prof. ugostiteljske skupine predmeta

54. Livija Jurković - prof. ugostiteljske skupine predmeta

55. Šćepo Jurković - prof. ugostiteljske skupine predmeta

56. Verica Malić - prof. ugostiteljske skupine predmeta

 

Tehničko osoblje:

Kućni majstor: Marin Ćorić

Kotlovničar: Rafo Kordić

Djelatnik na školskom poljoprivrednom imanju: Milan Čepo

Spremačice:

1. Mia Dodig

2. Snježana Dragičević

3. Dragana Jelčić

4. Ivanka Jović

5. Emilija Ninić

6. Marija Pervan

7. Katica Vego

8. Marijana Zelenika

 

 

Adresa

Srednja škola Čapljina

Ul. Ruđera Boškovića 9

88 300 Čapljina

Hercegovačko-neretvanska županija

Bosna i Hercegovina

Kontakt

Tel:  +387 36 805 - 006

Fax: +387 36 807 - 506

E-mail: sscaplj@tel.net.ba